Butelki izolowane próżniowo

Butelki izolowane próżniowo są przeznaczone do utrzymywania temperatury cieczy, którą wlewasz do środka. Innymi słowy, utrzymują one wysoką temperaturę gorących napojów, a zimnych niską. Tutaj przyjrzymy się popularnemu modelowi butelki i temu, co sprawia, że są one tak skuteczne.

Jak się je produkuje?

Mamy wspaniałą stronę tutaj, która szczegółowo wyjaśnia, w jaki sposób tworzymy naszą izolowaną próżniowo butelkę Nova. Kluczowa różnica pomiędzy izlowaną próżniowo butelką, a zwykłą butelką, polega na tym, że dwie warstwy zamykają próżnię, która redukuje przenikanie ciepła pomiędzy wewnętrzną a zewnętrzną częścią butelki, izolując w ten sposób ciecz wewnątrz. Bez próżni, ciecz wewnątrz szybcie dąży do temperatury otoczenia zewnętrznego.

Flasky - How are they made?

Stal nierdzewna w przemyśle spożywczym

Przed zakupem należy zawsze sprawdzić jakość stali nierdzewnej każdego naczynia do picia i produktów spożywczych. We Flasky używamy stali nierdzewnej typu 304, która jest najbardziej popularnym gatunkiem używanym w przemyśle spożywczym i napojów na całym świecie. Ten gatunek stali nierdzewnej jest czasami znany pod innymi nazwami, takimi jak 18/8 i 18/10. Liczby te odnoszą się do chromu i niklu zawartych w produkcie. Zarówno stal 18/8 jak i 18/10 zawierają 18% chromu, i odpowiednio 8% lub 10% niklu. Należy zachować ostrożność wobec każdego dostawcy, który używa stali nierdzewnej typu 201, ponieważ produkty te mogą być bardziej podatne na rdzewienie w przypadku kwaśnych owoców lub napojów gazowanych.
Flasky - Food Grade Stainless Steel

Jakie są zalety izolowanych próżniowo butelek?

Istnieje kilka powodów, dla których ten model butelki jest tak popularny, między innymi:
 • Utrzymywanie zimnych napojów w chłodnej temperaturze lub ciepłych płynów przez wiele godzin.
 • Pewność, że temeratura płaynu w butelce nie ma wpływu na temperaturę butelki którą trzymasz w dłoni.
 • Brak skraplania na powierzchni butelki.
 • Wyglądają świetnie. Sprawdź nasz model Nova.
 • Są one trwałe, przenośne i wielokrotnego użytku. Koniec z jednorazowymi plastikowymi butelkami.
 • Wyglądają wspaniale, gdy są oznakowane.
 • Niezwykle popularne na eventach lub jako prezent firmowy.

Flasky - What are the benefits of Vacuum Water Bottles?

Jaki rodzaj napojów mogą przechowywać?

Wszystkie napoje nadają się do izlowanej próżniowo butelki. Butelki najlepiej sprawdzają się z gorącymi napojami, takimi jak kawa lub napojami zimnymi, np. świeża zimna woda. Nasze modele nie mają żadnych szkodliwych substancji chemicznych, więc nie ma też dziwnego posmaku.

Flasky - What type of drinks can they store?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie izlolowanych próżniowo butelkach?

Jak większość produktów na rynku, istnieją dobre i złe wersje izlolowanych próżniowo butelek. Upewnij się, że kupujesz od renomowanej marki, takiej jak my. Zwróć również uwagę na to czy: 
 • dostawca dostarczył Ci próbkę i potwierdził gatunek stali nierdzewnej, która jest używana. Tańsze gatunki będą wykazywać z czasem miejsca korozji (rdzy) z kwaśnymi owocami lub napojami gazowanymi.
 • dostępne są standardowe certyfikaty produktów. Znani producenci drinkware powinni udostępnić je na swojej stronie internetowej.
 • jeśli kupujesz znakowane butelki, sprawdź wymiary powierzchni do znakowania. Wszystkie nasze butelki posiadają powiększone, wyznaczone miejsca na Twoje logo.
 • zakrętka nie przecieka lekko przy potrząsaniu. Jeśli tak, to pod koniec dnia twój plecak będzie cały mokry. Należy również sprawdzić, przez ile godzin napój będzie gorący lub zimny.

Jakie są możliwości znakowania?

Dumnie oferujemy zarówno sitodruk jak i grawer laserowy jako opcje znakowaia dla naszych butelek. Sitodruk wygląda świetnie dla kolorowych logotypów. Grawer laserowy najlepiej sprawdza się w przypadku szczegółowych logotypów.

Gotowi do zamówienia?

Wystarczy, że zobaczysz naszą ofertę tutaj i wypełnisz formularz szybkiej wyceny. Następnie jeden z naszych Account Managerów skontaktuje się z Tobą w sprawie cen, opcji znakowania i bezpłatnych próbek. Możesz więc je wypróbować przed zakupem.