Flasky... to my!

Specjalizujemy się w spersonalizowanych butelkach, kubkach podróżnych i grawerowanych słomkach wielkokrotnego użytku. Chcemy przyczynić się do zmniejszenia ilości plastikowych odpadów, które co roku trafiają do naszych oceanów oraz na wysypiska śmieci - wierzymy, że naczynia wielokrotnego użytku mogą mieć ogromny wpływ na osiągnięcie tego celu.  

Nasze usługi

Projektujemy, produkujemy i znakujemy butelki na wodę, kubki podróżne i słomki wielokrotnego użytku dla firm na całym świecie. Nasze modele cieszą się ogromną popularnością na eventach, targach i konferencjach. Stanowią one również wspaniałe upominki dla klientów, pracowników czy studentów.

Mamy bogatą gamę modeli do wyboru, z których każdy posiada pole znakowania dla Twojego logo, sloganu czy adresu strony.  Mamy małą minimalną ilość zamówienia, a także możemy wysłać Ci darmowe próbki  - z dostawą następnego dnia - które nie zobowiązują do składania zamówienia.


Możliwości znakowania 

Druk sitowy doskonale nadaje się do prostych kolorowych logo (bez cieniowania czy przejść tonalnych). Grawerowanie laserowe jest idealne dla szczegółowych logotypów. Możesz przeczytać więcej o technikach znakowania tutaj lub skontaktować się z nami w razie jakichkolwiek pytań. Nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji. Możemy również wysłać Ci darmowe próbki, które pomogą Ci podjąć decyzję.


Nasze eko podejście

Tworzymy przyjazny dla środowiska drinkware dla firm na całym świecie. Naszym celem jest jak najmniejszy ślad węglowy podczas procesu produkcji i dostawy. Dostarczamy nasze produkty hurtowo, aby skutecznie zminimalizować liczbę wymaganych dostaw. Poddajemy recyklingowi wszystko, co tylko możemy, zarówno w naszych zakładach produkcyjnych, jak i w biurach. Tam, gdzie to możliwe, zobowiązujemy się również do recyklingu materiałów zawartych w naszych opakowaniach.


Wolne od substancji szkodliwych

Cały nasz asortyment jest wolny od BPA i innych szkodliwych substancji chemicznych. Projektujemy i produkujemy wszystko we własnym zakresie, dzięki czemu wiemy, co wchodzi w skład naszych produktów.


Chcesz uzyskać więcej informacji?

Wypełnij formularz szybkiej wyceny w górnej części tej strony. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.