Najczęściej zadawane pytania

 Oto pomocny przewodnik dotyczący naszych najczęściej zadawanych pytań. Jeśli masz jakieś inne pytanie, na które nie ma tu odpowiedzi, skontaktuj się z nami.

Flasky FAQs

Jakimi metodami znakujecie?

W zależności od modelu, który wybierzesz dostępny będzie sitodruk lub grawer laserowy. Sitodruk jest idealny dla wielokolorowych logotypów, które nie posiadają żadnych gradientów ani cieniowanń. Laserowe grawerowanie najlepiej sprawdza się w przypadku szczegółowego logotypu. Więcej o naszych metodach znakowania możesz przeczytać tutaj.


Jaki jesty najlepszy format pliku z logo?

Preferowane są pliki wektorowe, do których należą typy plików .eps, .ai lub .cdr. Akceptujemy również pliki rastrowe o wysokiej rozdzielczości, takie jak .jpg, .png lub .tiff. Nasz zespół graficzny może w tym pomóc, jeśli nie jesteś pewien.


Dlaczego znakowane produkty drinkware są tak popularne?

Spersonalizowane butelki, znakowane kubki podróżne i słomki wielokrotnego użytku  to naprawdę przydatne produkty promocyjne, które będą używane codziennie, dlatego są tak popularne. Upominki do napojów są niezwykle popularne na eventach oraz targach, a także świetnie nadają się na prezenty dla klientów i pracowników. 


Jak szybko możecie dostarczyć?

Jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć towar w ciągu 10 dni roboczych, często jest to możliwe szybciej.


Jaka jest minimalna ilość zamówienia (MOQ)?

MOQ dla naszych produktów wynosi od 10 - 25 jednostek, w zależności od wybranego modelu. Sprawdź naszą ofertę tutaj aby zobaczyć MOQ dla każdego modelu.


Jak są pakowane produkty?

Nasze modele butelek i kubków podróżnych są indywidualnie pakowane w kartonowe pudełka z recyklingu. Nasze słomki wielokrotnego użytku są mocowane na indywidualnym podłożu kartonowym. Staramy się używać jak najmniej plastiku przy pakowaniu i dostarczaniu zamówienia.


Czy mogę poprosić o próbki przed zakupem?

Oczywiście. Możemy wysłać Ci darmowe próbki za pośrednictwem naszej usługi dostawy następnego dnia. Nie ma obowiązku zakupu. Po prostu daj nam znać, których modeli chcesz próbkę.


Product FAQs

Jaka jest różnica między metalową a izolowaną próżniowo butelką ?

Izolowna próżniowo butelka jest zaprojektowana tak, aby gorące napoje były gorące, a zimne - zimne. Jest to możliwe dzięki naszej dwuwarstwowej technologii izolacji. Wicęcej o izolowanych próżniowo butelkach możesz przeczytać tutaj.  Butelki metalowe są przeznaczone do napojów zimnych i posiadają jedną warstwę materiału, a nie dwie.


Jakich materiałów używacie?

Nasze jednowarstwowe metalowe butelki na wodę (np. Vita) są wykonane z aluminium, które jest specjalnie zaprojektowane do przechowywania płynów. Nasze izolowane próżniowo butelki na wodę (np. Nova) są wykonane z dwóch warstw wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nasze plastikowe korpusy butelek na wodę są wykonane z różnych tworzyw sztucznych, w zależności od tego, czy muszą być elastyczne, sztywne czy chwytliwe (zapytaj o więcej szczegółów na temat preferowanego modelu). Nasze kubki podróżne są wykonane z antypoślizgowego silikonu. Oferujemy również model ze stali nierdzewnej. Nasz asortyment słomek wielokrotnego użytku jest wykonany ze stali nierdzewnej.


Jakie są dostępne pojemności?

Oferujemy wszystkie najpopularniejsze pojemności począwszy od 240ml aż do 750ml. Możesz zobaczyć nasze modele tutaj, gdzie znajdują się wszystkie informacje o produkcie.


Jakie płyny mogą przechowywać modele drinkware Flasky?

  • Butelki izolowane próżniowo: mogą pomieścić każdy gorący lub zimny napój. Włącznie z napojami gazowanymi.
  • Metalowe butelki: Najlepsze do zimnych napojów lub tylko do temperatury pokojowej, w tym do napojów gazowanych.
  • Kubki podróżne: można w nich przechowywać wszystkie gorące i zimne napoje.


Czy produkty można myć w zmywarce?

Podobnie jak w przypadku innych dostawców naczyń wielokrotnego użytku, sugerujemy ręczne czyszczenie naszych modeli, aby upewnić się, że materiał nie został uszkodzony przez zmywarki i środki chemiczne stosowane w zmywarkach do naczyń.


Jak mogę wyczyścić moją słomkę wielokrotnego użytku?

Każda słoma jest dostarczana z własną szczoteczką do czyszczenia. Wystarczy włożyć szczoteczkę w jeden koniec i użyć uchwytu do powolnego czyszczenia. Zalecamy robienie tego w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń.


A co z BPA i innymi chemikaliami?

Wszystkie nasze modele są wolne od BPA i innych substancji chemicznych, które można znaleźć u wielu innych dostawców drinkware. Cała gama naszych modeli jest certyfikowana i gwarantuje bezpieczeństwo.


Szukasz więcej informacji?

Wystarczy wypełnić formularz szybkiej wyceny, a jeden z naszych Account Managerów będzie w kontakcie z Tobą, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.