Wykorzystanie znakowanych drinkware 

Mamy szeroki asortyment znakowanych butelek, kubków podróznych oraz słomek wielokrotnego użytku do wyboru. Przez lata pomogliśmy tysiącom firm w ich zapotrzebowaniu na spersonalizowane produkty drinkware. Oto kilka z naszych najpopularniejszych pomysłów na wykorzystanie ich jako upominki.

Eventy targi i konferencje

Znakowane butelki na wodę są ogromnym hitem na eventach i świetnym sposobem na przyciągnięcie zwiedzających do Twojego stoiska na targach. Zawsze sugerujemy zamawianie od 10% do 20% więcej niż przewidujesz, ponieważ zapasy często kończą się jeszcze podczas imprezy - wcześniej niż się spodziewasz. Sugerujemy również zamówienie różnych modeli, aby zaspokoić wszystkie gusta. Na przykład, zamówienie 1.000 sztuk może zawierać:

  • 500 sztuk Nova butelka 750ml  
  • 200 sztuk Nova butelka 260ml  
  • 200 sztuk Barista kubek podróżny
  • 100 sztuk Funky słomka wielokrotnego użytku

Flasky - Events, Trade Shows and Conferences

Podarunki dla pracowników

Innym popularnym pomysłem jest oferowanie znakowanych butelek i kubków podróżnych jako prezentu dla nowych i obecnych pracowników. Jest to bardzo użyteczny prezent, który będzie wykorzystywany każdego dnia w biurze, na siłowni lub podczas spotkań. Można je rozdawać podczas imprez firmowych, w czasie świąt Bożego Narodzenia lub gdy do firmy dołącza nowy pracownik  - jako część ich pakietu wprowadzającego.


Flasky - Employee Gifts

Upominki firmowe

Podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniego prezentu dla klientów i partnerów biznesowych może wymagać czasu. Czasami upominki biznesowe są nietrafione, gdy nie mają żadnego praktycznego zastosowania. Znakowane drinkware mogą być używane codziennie przez wiele lat, a ich cena jest przystępna. Tym samym Twoja firma zyskuje wielką promocję.


Flasky - Business Gifts

Torby z prezentami

Torby z prezentami  mogą być nowoczesnym sposobem, aby Twoja firma została zapamiętana. Nasze modele Barista i Cafe są świetnym dodatkiem do tych toreb, ponieważ można je złożyć, gdy nie są używane. Modele te posiadają pole znakowania na kórym możesz umieścić swoje logo, slogan oraz wiele więcej.


Flasky - Goody Bags


Szkoły i uniwersytety

Butelki oznaczone logo szkoły lub uniwersytetu to popularny wybór, dzięki któremu uczniowie i studenci są dobrze nawodnieni i produktywni. Mamy zróżnicowaną gamę modeli do wyboru, w różnych kolorach, rozmiarach i z różnych materiałów.


Flasky - Schools and Universities

Gotowi do zamówienia?

Możesz obejrzeć naszą ofertę tutaj lub wypełnić formularz szybkiej wyceny. Następnie jeden z naszych Account Managerów skontaktuje się z Tobą w sprawie cen, opcji znakowania i darmowych próbek - jeśli chcesz je otrzymać.